niepokonani

Dobra Prywata

Wierzę, że do końca roku wiele spraw, które aktualnie są mocno poplątane uda mi się rozwiązać. Ponoć okres Świąteczny ma w sobie coś magicznego, a wraz z nadejściem Nowego Roku łatwiej jest zacząć wszystko od nowa. Oby.

To ja trzymam kciuki sama za siebie, a Was zapraszam na wpis o tym, że dobrem warto się dzielić. Dziś pokażę odrobinę tego w co ja prywatnie angażuję się całym sercem, a także innymi narządami.

Od pewnego czasu jestem wolontariuszem w Fundacji „Niepokonani”.

Aktualnie Fundacja ta skupia się na stworzeniu miejsca, w którym osoby niepełnosprawne będą miały możliwość korzystania z dziennej rehabilitacji. Można w tym pomóc między innymi tu.

Moje serce skradł również pewien Dzielny Chłopiec, którego historię możecie poznać o tu serduszkokubusia.pl

Poza tym już dawno zdecydowałam się zostać Świadomym Dawcą Narządów. Wszystkiego dowiecie się na stronie dawca.pl. Ja osobiście zachęcam do podjęcia takiej decyzji. Ale jak wiadomo powinna to być dobrze przemyślana sprawa skonsultowana z najbliższymi. Warto żeby znali Nasze plany i postanowienia, a także mieli czas na ewentualne oswojenie się z Naszą decyzją.

Niestety z powodu niedoczynności tarczycy nie mogę komuś podarować ani tak niezwykle cennej krwi ani szpiku. Ale to również jest coś co gorąco wspieram. Szczegóły znajdziecie między innymi na stronach dkms.pl czy oddajkrew.pl. I jak zawsze zaznaczam, że podjęcie takiej decyzji to sprawa indywidualna oraz myślę, że delikatna.

Natomiast aktualnie razem z pewną Cudowną Kobietą organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla Schroniska i Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet oraz Matek z Dziećmi we Wrocławiu. Informacje o tym schronisku.Ja jako ewa zajmuję się w tym momencie przedstawionymi Wam działaniami. Zachęcam Wszystkich do udzielania pomocy potrzebującym przez cały rok, a nie tylko w okresie Świąt. Być może wystarczy rozejrzeć się w najbliższym otoczeniu i zauważyć Kogoś, kogo moglibyśmy obdarzyć odrobiną dobra?

WARTO POMAGAĆ!!

Dodaj komentarz